Saç Protezim

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız protez saç, saç parçaları ve protez saç bakım ürünleri ithalatı ve toptan satışı konusunda 25 yılı aşan deneyim ve tecrübe ile uzmanlaşmıştır. Kendi markalarımız sacprotezim.com. hairmarket, sacdeposu, stilhair markaları ile protez saç alanında en yüksek kaliteyi ve tecrübeyi temsil etmektedir. Şirketimiz bünyesinde her türlü bütçeye uygun model, renk, ölçü ve uzunlukta protez saç bulunmaktadır. Firmamız Yurtiçi ve Yurtdışındaki tüm müşterilerimize saç ihtiyaçlarını en kaliteli ürünler ile karşılamaktadır. Satışlarımız yurt içi kuaförler ve protez saç uygulama merkezleri aracılığı ile siz değerli tüketicilerimize ulaşmaktadır.

Bizimle Birlikte Büyüyün!

"sacprotezim.com" 25 yıllık deneyimi ile protez saç sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. Dünyanın sayılı firma ve fabrikalarıyla iş birliği yaparak protez saç üretimi yapan Türkiye'deki tek firmadır. Yıllar içinde değişen ve gelişen protez saç sektöründen gelen talepler doğrultusunda Türkye'nin tüm illerinde yapılanmaya gitmiş, eğitim seminerleri düzenleyerek alt bayiiler oluşturma kararı almıştır. Saç sorunu yaşayan kadın-erkek müşterilerine hizmet vererek;
protez saç uygulaması, kesimi ve bakımı yaparak geniş kitlelere ulaşmak mümkündür. Saç kesimini sanata dönüştürmüş kuaförler; mesleğinizi bir adım daha öne taşımaya ve düzenli gelir sağlayabileceğiniz kar marjı yüksek bir iş birliğine ne dersiniz?

TECRÜBE

Saç protezinde yirmi yılı aşan tecrübeyle her geçen gün daha yeni hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. En uygun fiyata en kaliteli ürünleri sizlere sunduk sunmaya devam ediyoruz. Çağın getirdiği tüm yeniliklere uygun çalışmalar ile beklenin üstünde hizmet vererek maksimum memnuniyeti ilke edindik.

 

KALİTE

En alt kademeden tepe yönetime kadar tüm çalışma arkadaşlarımızla her koşulda mükemmelliği hedefliyoruz.. Tüm uygulamalarımızı SACPROTEZİM.COM ve HAIR MARKET  için referans yapma çabasıyla en iyi standart ve kalitede hizmet veriyoruz.

 

GÜVEN

Uygulamanızın başlangıcından bitimine kadar olan süreçte, tüm ayrıntılarla, uzman kadromuzla yönetiyor, müşterilerimize beklentilerinin üzerinde sonuçlar sunmak şirketimizin vazgeçilmez ilkelerinden biridir.

SAYGINLIK

Kurumsal saygınlığı sağlayan ve koruyan değerler. SACPROTEZİM.COM ve HAIR MARKET için büyük bir önem taşıyor ödünsüz bir kalite  politikası, mükemmel bir sonuç  ve müşteri memnuniyeti  vazgeçilmez prensiplerimizin başında geliyor.

Whatsapp